Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

E-Gazete
|
Reklam
|
Foto Galeri
|
Video Galeri
|
Giriş
|
Üye Ol
|
Detaylı Bilgi
  
Kuaza
 
10 – 16 Eylül tarihleri arası önemli olayları
Kategori: ManşetlerEklenme Tarihi: Eyl 18th, 2012Ekleyen: admin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
1.981 izlenim
Haber baglantisi

PRNet A.Ş, geçtiğimiz hafta basında en çok bahsi geçen olay ve kişileri raporladı. 10 – 16 Eylül tarihleri arası yapılan araştırma sonuçlarına göre, “Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;

HAFTANIN GÜNDEMİ: A MİLLİ FUTBOL TAKIMI ESTONYAYI 3-0 MAĞLUP ETTİ…
2014 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde A Milli Futbol takımının Estonya’yı mağlup etmesi 290 haberle gündemin ilk sırasında yerini aldı. Irak mahkemesinin Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık Haşimi hakkında gıyabında verdiği idam cezası 220 haberler haftanın 2.önem teşkil eden konusu oldu. ABD’de gösterime giren Hz. Muhammed’e hakaret içeren sinema filmi Libya da tepki toplarken, Bingazi kentindeki ABD Konsolosluğuna düzenlenen saldırıda büyükelçi Chris Stevens’ın öldürülmesi 176 haberle gündemin 3.sırasında yer buldu. Oda TV davası kapsamında tutuklu yargılanan gazetecilerin tahliye edilmesi 126 haberle haftanın 4.gündem maddesi oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin 2012-2013 eğitim öğretim yılında en düşük servis resmi zam oranının yüzde 4 olarak açıklaması 72 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinin son sırasında yer aldı.

HAFTANIN ÜNLÜSÜ:SEZEN AKSU
Sezen Aksu 101 haberle gündemin ilk sırasındaki yerini ve Cem Yılmaz 64 haberle 2.sıradaki yerini koruyor. Kenan Doğulu 60 haberle 3.sıraya yükseldi. Hülya Avşar 57 haberle 4.sırayı oluşturuyor. İvana Sert 56 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinin son sırasından giriş yaptı.

HAFTANIN SİYASETÇİSİ: RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Siyasetçiler listesinin değişmez lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 2741 haberle birinci sıradaki yerini korurken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 650 haberle bu hafta da 2.sıradaki yerini koruyor. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay 342 haberle 3.sıradan giriş yaptı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım 325 haberle 4.sıraya geriledi. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 322 haberle PRNet Haftanın En’leri” listesinin siyasetçiler bölümünde son sıradan giriş yaptı.

HAFTANIN SPOR ADAMI: AYKUT KOCAMAN
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman 380 haberle bu hafta en çok konuşulan spor adamı oldu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 351 haberle bu hafta 2.sıraya yükseldi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 320 haberle bu hafta 3.sıraya geriledi. Terim’i 238 haberle Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş takip ediyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba 200 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinde 5.sırasında yer aldı.

HAFTANIN SPORCUSU: SELÇUK İNAN
Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan 386 haberle bu hafta en çok haberi okunan sporcu oldu. Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo 201 haberle bu hafta 2.sıraya geriledi. Galatasaray’ın yeni transferi Nordin Amrabat 188 haberle 3.sıradan giriş yaptı. Galatasaray’lı futbolcu Johan Elmander 173 haberle 4.sırada yer aldı.

Galatasaray’lı futbolcu Burak Yılmaz 167 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesine son sırasını oluşturuyor.
PRNet A.Ş


0 | 155 izlenim

 


3D AJANS site tasarım, reklam

Son Yorumlar

Kategoriler Anketler

Hangi takım taraftarısınız

sonuçlar

Loading ... Loading ...
Yazarlarimiz ve son yazilari
3D AJANS site tasarım, reklam
Editorun sectikleri
3D AJANS site tasarım, reklam
Login

menu