Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

E-Gazete
|
Reklam
|
Foto Galeri
|
Video Galeri
|
Giriş
|
Üye Ol
|
Detaylı Bilgi
  
Kuaza
 
03 – 09 Eylül tarihleri arası gündem
Kategori: ManşetlerEklenme Tarihi: Eyl 12th, 2012Ekleyen: admin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
1.772 izlenim
Haber baglantisi

PRNet A.Ş, geçtiğimiz hafta basında en çok bahsi geçen olay ve kişileri raporladı. 03 – 09 Eylül tarihleri arası yapılan araştırma sonuçlarına göre, “Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;

HAFTANIN GÜNDEMİ: ŞIRNAK’TA 10 ŞEHİT…
Şırnak’ta gerçekleşen terör saldırısında 10 askerin şehit olması 1442 haberle gündemin ilk sırasında yerini aldı. Afyonkarahisar’da askeri cephaneliğin patlaması sonucu şehit olan 25 asker 1426 haberle haftanın 2.önem teşkil eden konusu oldu. 2014 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde Hollanda karşında mağlup olan A Milli Takım, 358 haberle gündemin 3.sırasında yer buldu. Yerel Seçimlerin 27 Ekim tarihine alınması 212 haberle haftanın 4.gündem maddesi oldu. Köprülerde uygulanacak olan Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)’nin 17 Eylül’de hizmete girmesi 204 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinin son sırasında yer aldı.

HAFTANIN ÜNLÜSÜ: SEZEN AKSU
Sezen Aksu bu hafta 165 haberle gündemin ilk sırasına yükseldi. Cem Yılmaz 128 haberle bu hafta 2.sıraya geriledi. Türkan Şoray 93 haberle 3.sırada yer aldı. Kenan Doğulu 75 haberle 4.sırayı oluşturuyor. Beren Saat 66 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinin son sırasından giriş yaptı.

HAFTANIN SİYASETÇİSİ: RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Siyasetçiler listesinin değişmez lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 2471 haberle birinci sıradaki yerini korurken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 494 haberle bu hafta da 2.sırada yer alıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım 418 haberle 3.sıraya yükseldi. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu 316 haberle bu hafta 3.sırada yer aldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 296 haberle Haftanın En’leri” listesinin siyasetçiler bölümünde bu hafta yerini koruyor.

HAFTANIN SPOR ADAMI: FATİH TERİM
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 423 haberle bu hafta en çok konuşulan spor adamı oldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman 416 haberle bu hafta 2.sıraya geriledi. Kocaman’ı 269 haberle Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş takip ediyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba 215 haberle 4.sırayı oluşturuyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 177 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesinde 5.sırasında yer aldı.

HAFTANIN SPORCUSU: FELİPE MELO
Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo 376 haberle bu hafta da en çok haberi okunan sporcu oldu.
Galatasaray’lı futbolcu Burak Yılmaz ve Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal 219 haberle gündemin 2.sırasını paylaşıyorlar. Galatasaray’lı futbolcu Selçuk İnan 202 haberle 3.sırayı oluşturuyor. Galatasaray’lı futbolcu Umut Bulut 201 haberle PRNet “Haftanın En’leri” listesine son sıradan giriş yaptı.
PRNet A.Ş


0 | 135 izlenim

 


3D AJANS site tasarım, reklam

Son Yorumlar

Kategoriler Anketler

Hangi takım taraftarısınız

sonuçlar

Loading ... Loading ...
Yazarlarimiz ve son yazilari
3D AJANS site tasarım, reklam
Editorun sectikleri
3D AJANS site tasarım, reklam
Login

menu