Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

Süper Haberler - Süper Ligler

E-Gazete
|
Reklam
|
Foto Galeri
|
Video Galeri
|
Giriş
|
Üye Ol
|
Detaylı Bilgi
  
Kuaza
 
TSYD Ege Dostluk Kupası, TTNET sponsorluğunda oynanacak
Kategori: FutbolEklenme Tarihi: Ağu 10th, 2012Ekleyen: admin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
1.930 izlenim
Haber baglantisi

Türk futboluna 2008 yılından bu yana Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru olarak destek veren TTNET, TSYD Ege Dostluk Kupası’nın bu yılki sponsoru oldu. İzmir Spor Gücü Vakfı’nın da desteğiyle 43. kez düzenlenecek turnuva; Altay Bucaspor, Denizlispor ve Göztepe arasında kıyasıya mücadeleye sahne olacak. İzmirli futbolseverler, turnuvada taraftarı oldukları takımları yeni kadrolarıyla izleme şansı bulacaklar.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi’nin düzenlediği geleneksel Ege Dostluk Kupası organizasyonu, bu yıl 13-16 Ağustos tarihleri arasında, Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET sponsorluğunda düzenleniyor.

İzmir Alsancak Stadı’nda yapılacak turnuvada, Ege temsilcileri; Bucaspor, Denizlispor, Göztepe ve kupayı en çok müzesine götüren kulüp olan Altay, yeşil sahalarda mücadele edecek.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2008 yılından bu yana Türk Futbol Milli Takımlar Ana Sponsoru olarak Türk futboluna destek vermekten gurur duyduklarını belirterek, “TSYD’nin 43’üncü Ege Dostluk Kupası’nı desteklemekten ve İzmirli futbolseverlere, taraftarı oldukları takımları yeni kadrolarıyla izleme imkanı sunmaktan mutluluk duyuyoruz‟ dedi.

TRT’den canlı olarak yayınlayacak turnuvada 13 Ağustos Pazartesi günü saat 19.00’da Göztepe-Altay, saat 21.00’de ise Denizlispor-Bucaspor karşılaşacak.

16 Ağustos Perşembe günü saat 19.00’da üçüncülük, saat 21.00’de de ise final müsabakası oynanacak ve kupa 43. kez sahibini bulacak.

TTNET Hakkında
2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi, fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET; Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri, TTNET Alo markası ile de bireysel müşterileri için sabit telefon erişimi sunmaktadır. TTNET ayrıca; sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev’i de Türkiye’de uygulamaya başlayarak bir ilke imza atmıştır.

İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik ve dijital oyun platformu Playstore bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.


0 | 175 izlenim

 


3D AJANS site tasarım, reklam

Son Yorumlar

Kategoriler Anketler

Hangi takım taraftarısınız

sonuçlar

Loading ... Loading ...
Yazarlarimiz ve son yazilari
3D AJANS site tasarım, reklam
Editorun sectikleri
3D AJANS site tasarım, reklam
Login

menu